Шахрайка «зняла порчу» на 12 тисяч гривень

25.05.2016


До чергової частини звернулася 75-річна краматорчанка з повідомленням про те, що невідома жінка шляхом омани заволоділа 12 тисячами гривень, що належали її 78-річному чоловіку.

Майже щодня до Краматорського відділу поліції звертаються громадяни, що стали жертвами шахраїв. Так, напередодні в одному із селищ Краматорська до домоволодіння літнього подружжя підійшли незнайомі жінки. Одна із них почала розмовляти з 75-річною пенсіонеркою та повідомила, що нібито на неї накладено порчу, але вона може допомогти. Бабуся запросила жінку додому. Та для проведення «обряду» попрохала усі кошти, що є в господарстві. Краматорчанка віддала невідомій готівку, жінка провела з ними маніпуляції, завернула їх у ганчірку та наказала до вечора її не торкатися. Однак після того, як «знахарка» пішла, старенька оговталася та розвернула згорток. Гроші зникли, та літня жінка звернулася до правоохоронців по допомогу.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці ще раз нагадують громадянам  не довіряти незнайомцям, не передавати їм кошти, а у разі виникнення підозри, що вас намагаються ошукати – негайно звертатися  до поліцейських по лінії «102».

Краматорський відділ поліції

ГУ НП в Донецькій області    

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета