Поліцейські Дружківки вилучили з родини двох маленьких дітей до лікарні (ФОТО)

02.12.2019


Молода жінка покинула свого новонародженого та 1,5 річного сина на чоловіка та вже тривалий час не з’являлась вдома. Через пристрасть батька до вживання спиртних напоїв, співробітникам служби у справах дітей разом із правоохоронцями довелось шукати чоловіка із дітьми по їх знайомим. В результаті дітей було вилучено та поміщено до медичного закладу, відносно батьків буде вирішуватись питання щодо позбавлення їх батьківських прав.

Під час перевірки підоблікових родин за місцем їх мешкання інспектором Дружківського відділення поліції разом із співробітниками служби у справах дітей було виявлено родину з двома малолітніми дітьми, в тому числі новонародженою, які залишились на вихованні батька. Зі слів чоловіка, його дружина перебувала в сусідньому місці на лікуванні.

У зв’язку цим працівниками служби було прийнято рішення про щоденне відвідування даної родини за місцем мешкання. Навідавшись в черговий раз за даною адресою вдома застати нікого не вдалось.

За декілька днів розшукати батька із дітьми, допомогли небайдужі люди, які напередодні бачили, як чоловік із новонародженою дитиною у колясці купував спиртні напої.  Дитинка була вдягнена не за сезоном, а на вулиці йшов дощ. 

Тоді правоохоронці разом із співробітниками служби у справах дітей стали перевіряти адреси знайомих осіб, у яких і було виявлено дітей. Приміщення, де були виявлені малолітні діти, знаходилось в антисанітарних умовах, у квартирі перебувало ще четверо сторонніх людей, а також виявлено великий запас алкоголю.   

На момент візиту батька за місцем перебування дітей не було, а коли з’явився, то від нього було чути запах алкоголю. Залишати дітей в таких умовах було неприпустимо та небезпечно, тож було прийнято рішення про їх вилучення до медичного закладу.

За невиконання своїх батьківських обов’язків щодо виховання дітей, 23-річного чоловіка притягнуто до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративне правопорушення. У зв’язку з тим, що це вже не перший випадок порушення батьками своїх обов’язків, співробітниками служби у справах дітей буде ініційоване питання про позбавлення їх батьківських прав.

Дружківське відділення

Краматорського відділення поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета