Краматорчанка поповнила рахунок «банківських» аферистів на 24 500 гривень

02.12.2019


«В банку реорганізація, перерахуйте свої кошти на вказаний рахунок, а після налагодження роботи системи ми їх повернемо», - саме цім словам повірила жінка. Наразі за фактом шахрайських дій триває досудове розслідування.

До Краматорського відділу поліції звернулась краматорчанка 1955 року народження. Жінка розповіла, що на телефон подзвонив чоловік і представився співробітником служби безпеки банку. Він повідомив, що наразі в банку розпочато реорганізацію і для збереження заощаджень по картці необхідно перевести всі гроші на інший рахунок. Чоловік впевнив, що після налагодження роботи системи банку вся переведена сума повернеться на рахунок потерпілої. Жінка повірила і виконала всі дії, перевела 24 500 гривень на вказаний номер. Однак, гроші назад не повернулись.

За даним фактом відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайтво).

Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну роботу та регулярні попередження з боку правоохоронців, громадяни через свою неуважність та безпечність продовжують ставати жертвами зловмисників.

Шановні жителі Краматорська, будьте пильні, перевіряйте надану вам інформацію, перевіряйте кожен дзвінок від банківських співробітників передзвонивши на гарячу лінію банка, номера вказані на звороті Ваших карт.

Якщо ви чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до поліції за телефоном "102".

 

Краматорського відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета