«Підлітки та насильство в сім’ї» – саме це питання обговорили краматорські поліцейських зі студентами

30.11.2019


Начальник відділу превенції поліції Краматорська розповів учням місцевого училища про наслідки замовчування фактів насильства в сім’ї, його види та причини.

Нагадаємо, що триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В цей період поліцейські приділяють особливу увагу висвітлення теми про насильство як в сім’ї так і в інших сферах життя.

З цією метою продовжуються зустрічі з молодим поколінням, яке повинно знати, що замовчування фактів знущання та будь-яких проявів насильства призводить до тяжких наслідків. На практиці постійні сімейні сварки одного разу можуть закінчитись спричиненням тяжких тілесних ушкоджень або навіть вбивством.

Начальник відділу превенції поліції Краматорська Олексій Бєляєв нагадав студентам про існуючі види насильства, а саме: психологічне, фізичне, сексуальне та економічне. Поліцейський акцентував увагу, що за такі дії передбачена як адміністративна так і кримінальна відповідальність.

Також гість закликав молодь до співпраці в питанні запобігання насильству у родині чи між підлітками.

Тепер студенти Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища знають куди можна звернутись за допомогою, відтепер в навчальному закладі є всі необхідні телефони довіри та соціальних служб, які в змозі допомогти жартам насильства.

Нагадаємо, що на базі громадської організації «Ла Страда-Україна» функціонує національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 116 123.

Поліція - всеукраїнський телефон Національної поліції України - 102.

Електронна адреса ГУНП (для електронних звернень громадян): gupolice@dn.npu.gov.ua

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета