Поліцейські Дружківки розповіли школярам як протистояти насильству (ФОТО)

30.11.2019


В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» інспектор Дружківського відділення поліції Ярослав Луцков зустрівся із учнями загальноосвітньої школи № 12 та розповів, як протистояти насильству у будь-яких його проявах.

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В ці дні поліцейські організовують зустрічі з учнями навчальних закладів, щоб розповісти їм,  як не стати жертвою насильства.

Основною метою таких зустрічей є попередження і припинення насильства і жорстокого поводження з дітьми в сім'ях, навчальних закладах і громадських місцях, а також підвищення правової культури неповнолітніх.

Під час зустрічі з учнями загальноосвітньої школи № 12 поліцейський докладно розповіли школярам про те, які існують види насильства. Особливу увагу підлітків було звернено на те, як важливо не бояться повідомляти про факти насильства щодо них.

Разом з тим лейтенант поліції розповів, про поняття шкільного боулінгу та різницю між психологічним і фізичним булінгом. Та надав практичні поради, як протидіяти цькуванню з боку однокласників чи інших осіб.

В кінці зустрічі правоохоронець звернулися до вчителів, учнів та адміністрації закладу з проханням не замовчувати та не приховувати факти насильства серед учнівської молоді, а разом із психологами та співробітниками поліції намагатися знайти вирішення конфліктних ситуацій або припинити такі негативні явища.

Дружківське відділення

Краматорського відділення поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета