За два місяці краматорські поліцейські з групи реагування на факти домашного насильства здійснили 344 виїзди на сімейні сварки

27.11.2019


З 17 вересня 2019 року група реагування на факти домашнього насильства запрацювала у Краматорську. Дізнайтесь, як отримати кваліфіковану допомогу, якщо Ви стали жертвою домашнього насильства.​

344 виїзди на повідомлення про домашнє насильство, 43 кривдника притягнуто до адміністративної відповідальності, винесено 14 термінових заборонних приписів, 1 кримінальне провадження за спричинення легких тілесних ушкоджень – такі результати роботи поліцейських з групи реагування на факти домашнього насильства .

Всі поліцейські, які входять у склад групи реагування, пройшли відповідну підготовку, зокрема, з протидії та реагування на факти вчинення насильства в сім’ї. Деякі поліцейські пройшли додаткову підготовку та спеціалізоване навчання на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Так вчора о 21:00 працівники краматорської група реагування на факти домашнього насильства отримали повідомлення про сімейну сварку між колишнім подружжям. Прибувши на виклик потерпіла розповіла поліцейським, що мешкає з колишнім чоловіком в одному будинку, адже обидва є його власниками. 60-річний чоловік систематично здійснює моральний терор з будь-яких приводів. Останнім часом він став погрожувати жінці, через що остання почала турбуватися за своє здоров’я. В підтвердження своїх слів постраждала надала поліцейським аудіо-запис погроз кривдника.

Поліцейські групи реагування на факти домашнього насильства  провели з чоловіком бесіду, склали на нього адміністративний протокол за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису, не проходження корекційної програми). Додатково оцінивши всі ризики інспекторка групи реагування винесла кривднику терміновий заборонний припис згідно з яким чоловіку заборонено певний час дзвонити потерпілій, знаходитись поряд з нею будь де та мешкати в одному будинку. На час «заборони» чоловік перебуватиме у своїх родичів.

До відома усіх, хто є жертвою домашнього насильства поліцейські повідомляють, що існує безкоштовна національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству 0-800-500-335 або з мобільного 116-123. У Краматорську Ви можете звернутись до працівників групи реапгування на факти домашнього насильства по вулиці Дружби, буд. 9.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета