Поліцейські Дружківки нагадують школярам про правила безпеки дорожнього руху (ФОТО)

08.11.2019


Під час зустрічі з учнями навчально-виховного комплексу № 11 поліцейський сектору реагування патрульної поліції капрал Ксенія Луньова розповіла дітям про важливість дотримання безпечної поведінки на проїжджій частині та відповідальність за порушення ПДР.

На території Донеччини тривають профілактичні заходи «Безпека дорожнього руху – це життя», під час яких співробітники сектору реагування патрульної поліції відвідують навчальні заклади та нагадують учням основні правила дорожнього руху.  Крім того, поліцейські проводять профілактичну роботу і з дорослими учасниками дорожнього руху під час яких розповідають водіям та пішоходам про наслідки, до яких приводить нехтування елементарними правилами дорожнього руху.

Сьогодні, таку правовиховну годину  поліцейські провели і для учнів навчально-виховного комплексу № 11 в с. Райське. Поліцейський сектору реагування патрульної поліції Дружківського відділення поліції капрал Ксенія Луньова, нагадала дітям основні правила поведінки на дорозі та переходу проїжджої частини дороги в осінній період в умовах скорочення світлового дня чи недостатньої видимості.

Особливу увагу школярів поліцейська приділила необхідності використання світловідбиваючих елементів, адже в осінньо-зимовий період пішоходи стають практично «невидимими» в сутінках. А завдяки таким елементам пішоходи стають більш помітними на дорозі.

Крім того, учні спільно із співробітником поліції, розбирали випадки дорожньо-транспортних пригод, які сталися за участю неповнолітніх, приводили приклади та розбирали помилки, малювали знаки дорожнього руху та розбирали, що вони позначають.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета