У Краматорську поліцейські затримали грабіжника-рецидивіста

08.11.2019


Фігуранта затримали за крадіжку з квартири, але поліцейські встановили його причетність до грабежу та розбійного нападу. Наразі чоловік знаходиться під вартою. За всіма фактами триває досудове розслідування.

6 листопада оперативники Краматорського відділу поліції затримали 20-річного місцевого мешканця, який до речі вже має судимість, за підозрою у вчиненні крадіжки побутової техніки (телевізор, ноутбук, фотоапарат, мікрохвильову піч та інше) з квартири. Частину викраденого майна правоохоронці вилучили, але дещо зловмисник встиг збути.

Під час оперативної роботи поліцейські встановили причетність чоловіка, ще й до скоєння грабежу, який мав місце 5 листопада. Фігурант вказав на місце, де він залишив викрадену сумкуз документами, яка була вилучена. Однак потерпіла з заявою до поліціїв день скоєння злочину не зверталась. Вона була вкрай здивована коли дізналась, що поліцейські самі її шукають.

«Я йшла по вулиці в районі Центральної бібліотеки, аж раптом невідомий чоловік вихопив з моїх рук сумку та побіг геть. Я намагалась його наздогнати, але марно. До поліції не звернулася, бо в сумці були документи, телефон та незначна сума грошей. Але яке було моє здивування, коли наступного дня в дверях квартири побачила записку від поліцейських з проханням прийти до Краматорського відділу поліції. Отак і дізналась, що без моєї заяви знайшли злочинця ще й всі мої речі. Дякую правоохоронцям Краматорська», - говорить потерпіла.

Наразі грабіжника заарештовано, триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Крім того, у відношенні фігуранта триває досудове розслідування за скоєння крадіжки та розбійного нападу.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета