Михайло Сандросян поспілкувався з мешканцями с. Олексієво – Дружківка

08.11.2019


Начальника Дружківського відділення поліції полковник Михайло Сандросян провів виїзний прийом громадян в с. Олексієво - Дружківка де зміг поспілкуватись з місцевим населенням та дізнатись про проблеми селища.

Селище Олексієво - Дружківка вважається одним із найвіддаленіших населених пунктів, що розташовано на території Дружківського відділення поліції. На сьогодні чисельність його мешканців сягає близько 7,5 тисяч громадян.

Під час проведення виїзних прийомів місцеві мешканці мають змогу безпосередньо звернутись до керівника відділення поліції з наболілими проблемами. Загальну більшість яких цікав хід розслідування кримінальних проваджень по раніше поданим зверненням.

В свою чергу, селищний голова Олександр Вікторович, обговорив з керівником Дружківського відділення поліції проблемні питання, які хвилюють мешканців всього селища – це підвищена аварійність на ділянці дороги по вулиці О. Тихого, яка проходить через селище та розділяє його на дві частини. Місцеві мешканці вважають, що на цьому місці вкрай потрібен світлофор.

Михайло Сандросян пообіцяв розібратись в даній ситуації та посприяти її швидкому вирішенню.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета