КЕРІВНУ ОСОБУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИКРИТО У ВИМАГАННІ ТА ОТРИМАННІ ХАБАРА

07.11.2019


Чиновниця вимагала гроші за погодження дозволів для підприємств, що займаються оформленням земельних ділянок у власність.  Неправомірна вигода становила 200 доларів США за кожен гектар землі.  Працівники  поліції та прокуратури Донецької області припинили протиправну діяльність. Кримінальне провадження відносно обвинуваченої спрямовано до суду.

Слідчі Головного управління Нацполіції в Донецькій області за процесуального керівництва обласного прокуратури завершили досудове розслідування за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди посадовою особою, яка займає відповідальне становище.

Встановлено, що перша заступниця начальника Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області створювала штучні перепони для осіб, які отримують дозволи на розробку землевпорядної документації.

Так, до фігурантки звернувся підприємець, що надає консультативні послуги громадянам щодо оформлення у власність земельних ділянок.

Посадова особа повідомила, що надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою на три ділянки загальною площею 6,25 га можливе лише після передачі їй неправомірної вигоди.

Після отримання хабара у сумі 1200 доларів США підозрювана була затримана поліцейськими. Правопорушення кваліфіковано за  ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Обвинуваченій загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета