ПОЛІЦІЯ ДОНЕЧЧИНИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

07.11.2019


Сьогодні, 7 листопада, правоохоронці відзначили важливе свято та пригадали значущі історичні моменти боротьби та популяризації державного мовлення. Разом з акторами драмтеатру поліцейські ближче познайомилися з творчістю видатних українських поетів Володимира Сосюри та Василя Стуса, які родом з Донеччини.

 

Свято офіційно відзначається з 1997 року - 9 листопада. Сьогодні вшановують пам’ять преподобного Нестора-літописця. Адже дослідники вважають, що саме з його праці починається писемна українська мова, а з «Енеїди» Івана Котляревського – нова українська мова.

Поліцейські Донеччини долучилися до всеукраїнського свята та згадали важливі моменти історії гострої боротьби українських діячів за права рідної мови.

З нагоди свята до головного управління поліції області з виставою «100 відтінків правди і любові» завітав Донецькій академічний обласний драматичний театр.

Актори подарували емоційну, потужну та патріотичну літературно-музичну композицію за творами видатних українських поетів Василя Стуса та Володимира Сосюри.Професійна та талановита гра артистів захопила глядачів та створила приголомшливу атмосферу сильних почуттів та жаги до життя.

Музичний супровід заходу забезпечив оркестр поліції Донеччини.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета