Поліцейські Краматорської оперативної зони змагались у гирьовому спорті

07.11.2019


Сьогодні пройшов перший відбірковий етап щорічного відкритого чемпіонату ГУНП в Донецькій області з гирьового спорту. Перше місце виборов Артур Соломка – дільничний офіцер поліції Краматорська.

На передодні змагань з особовим складом Краматорського відділу поліції інструктор тренінгового центру ГУНП в Донецькій області Олександр Савенко провів заняття на тему «Дії поліцейських під час затримання особи виключно в правовому полі». Крім того поділився своїм досвідом в тактичній підготовці з правоохоронцями Роман Феденко, інструктор тренінгового центру ГУНП міста Києва.

По закінченню занять між найсильнішими співробітниками поліції Краматорська та Дружківки пройшов відбірковий етап змагань з гирьового спорту. Хлопці мали показати кращі результати у вправі ривок гирь з двох рук, кожна з яких важить 24 кілограми, та товчок гирі.

Перше місце посів дільничний інспектор Краматорського відділу поліції Артур Соломка, друге та третє місце посіли співробітники Дружківського відділення поліції старший дільничний Олександр Корсун та старший слідчий Дмитро Попов.

З переможців буде сформована команда, яка представить Краматорську оперативну зону на обласних змаганнях серед поліцейських у місті Маріуполь.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета