Поліцейські Краматорська зустрілись зі старшокласниками та познайомили з особливостями навчання в вишах системи МВС

06.11.2019


Інспекторки кадрового забезпечення поліції Краматорська розповіли  старшокласникам про особливості вступу та навчання в вишах системи МВС, про сто відсоткове працевлаштування після випуску та нових соціальних програмах для поліцейських аби отримати власне житло.

Зустріч відбулась з майбутніми випускниками місцевих шкіл № 12 та 15. Сьогодні ці діти вже на порозі обрання своєї майбутньої професії та подальшого життєвого шляху. Тому саме зараз важливо здійснити правильний вибір майбутнього навчального закладу аби отримати якісну освіту для отримання затребуваної та добре оплачуваної роботи.

Старші інспекторки сектору кадрового забезпечення Краматорського відділу поліції розповіли дітям про державне забезпечення під час навчання у вишах системи МВС України - однострій, безкоштовне харчування та проживання. Розповіли про правила вступу до таких навчальних закладів, їх перелік, соціальне та матеріально - технічне забезпечення, грошове забезпечення випускників, можливості професійного то посадового зростання, умови отримання власного житла у лізинг, компенсацію за найм житла.

Діти подякували своїм гостям за вичерпну інформацію, а де хто вже має намір почати збирати документи на вступ до вишу в системі МВС.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета