Краматорські поліцейські виявили місцевого мешканця, який вдома зберігав рушницю

06.11.2019


39-річний чоловік на городі відкопав рушницю та зберігав її у себе вдома. Наразі небезпечну знахідку вилучили правоохоронці для подальшого проведення експертизи.

Дільничними офіцерами Краматорського відділу поліції отримали оперативну інформацію про те, що місцевий житель незаконно зберігає боєприпаси. Отримавши ухвалу суду на проведення обшуку, поліцейські вирушили за вказаною адресою.

Під час обшуку 39-річний краматорчанин добровільно видав правоохоронцям рушницю, яку незаконно зберігав за місцем свого мешкання.  За словами чоловіка рушницю він знайшов на своєму городі під час скопування, вважає, що можливо вона належала його дідусю, що раніше мешкав за цією адресою.

Небезпечну знахідку поліцейські вилучили для подальшого проведення експертизи.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст.263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Поліція нагадує, що за незаконне зберігання зброї та боєприпасів загрожує кримінальна відповідальність до 7 років позбавлення волі. Але згідно до ч. 3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, громадяни, які добровільно здадуть зброю та боєприпаси до поліції будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета