Правоохоронці Дружківки провели профілактичний рейд для пішоходів (ФОТО)

29.10.2019


Метою даного заходу стало зниження кількості дорожньо-транспортних пригод та профілактики аварійності на дорозі за участі пішоходів. Співробітники групи реагування патрульної поліції роз’яснювали громадянам до чого може призвести нехтування елементарними правилами дорожнього руху та нагадали про відповідальність.

З 1 жовтня на території Донецької області тривають профілактичні заходи під назвою «Безпека дорожнього руху – це життя», яка направлена на безумовне дотримання правил дорожнього руху, як водіями так і пішоходами.

Так з початку року за участю пішоходів в Дружківці сталось 5 дорожньо-транспортних пригод, 3 з яких за вини пішоходів, які перетинали проїзну частину дороги у невстановленому місці. В результаті 1 людина загинула, 4 – отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.  

Аби застерегти учасників дорожнього руху від біди та закликати їх дотримуватись правил безпеки на дорозі, інспектори групи реагування патрульної поліції Дружківського відділення поліції провели профілактичний рейд.

Правоохоронці роз’яснювали пішоходам де і як потрібно перетинати проїзну частину дороги, та застерігали, що навіть на перший погляд дрібне порушення на дорозі, може призвести до тяжких наслідків.  

Нагадаємо, що згідно ст. 127 Кодексу України про адміністративне правопорушення, непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху - тягнуть за собою попередження або накладення штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення правил дорожнього руху особами, які керують велосипедами, гужовим транспортом, і погоничами тварин, -  тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі порушення, вчинені особами, зазначеними в частинах першій або другій цієї статті, які перебувають у стані сп'яніння,- тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення, передбачені частиною першою або другою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

У зв’язку з цим поліцейські Дружківки закликають всіх учасників руху неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху! Поважайте один одного та не лінуйтесь переходити проїзну частину дороги у визначених для цього місцях. Ми працюємо для Вашої безпеки.

Бережіть себе!

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета