Оперативники Краматорська затримали крадія - гаражника

21.10.2019


Туристичні намети, гумовий човен, велосипеди, акумулятори, одяг та інструменти – все це злочинний здобуток фігуранта. Наразі він співпрацює зі слідством, досудове розслідування триває. 

На рахунку зловмисника 3 епізоди крадіжок з авто-гаражних кооперативів міста.

Так 12 вересня до поліції Краматорська звернувся чоловік з повідомленням про те, що невідомий шляхом пошкодження дверей гаражу вчинив крадіжку особистого майна.

З аналогічним повідомленням вже 23 вересня звернулись ще двоє мешканців міста.

Співробітники відділу кримінальної поліції Краматорська орієнтовно для себе зробили висновок, що ці три злочини пов’язані. Проводячи оперативно – розшукові заходи та перевіряючи певне коло осіб поліцейські отримали інформацію щодо можливого підозрюваного.

Здогадки оперативників підтвердились. Всі три факти крадіжок з гаражів скоїв місцевий мешканець, який до речі вже був засуджений за аналогічні злочини. Крім того він не встиг реалізувати викрадене майно, а це 2 туристичних намети, гумовий човен, 2 велосипеди, 2 акумулятори (один з яких крадій зняв з автомобіля), спальний мішок, одяг та інструменти.

Речові докази вилучені, а відносно «гаражника» триває слідство за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення». Наразі поліцейські перевіряють чоловіка на причетність до інших аналогічних злочинів.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета