Краматорські оперативники знайшли та повернули додому 17-річну дівчину

21.10.2019


«Онука не виходить на зв’язок, ми не знаємо де вона!», - з такою заявою звернулись до поліції дідусь з бабусею. Але менш ніж за 2 години правоохоронці  знайшли дівчину, як виявилось мобільний телефон вона загубила, а додому не поспішала.

Кожне повідомлення про зниклу безвісти дитину стає для правоохоронців «контрольним», негайно розпочинається комплекс пошукових заходів. Але зазвичай вже у перші кілька годин поліцейські знаходять дітей та повертають їх додому.

Так в суботу до Краматорського відділу поліції надійшло повідомлення про зниклу 17-річну дівчину. Її шукали бабуся з дідусем, які через життєві обставини є опікунами зниклої.

За місцем мешкання дівчини виїхала слідчо-оперативна група аби детальніше розпитати про обставини події родичів та сусідів, а також взяти зразки ДНК, які при найгіршому випадку допоможуть встановити особу. Цей порядок дій необхідним для ефективного пошуку зниклих без вісті осіб.

Зі слів рідних, неповнолітня зазвичай попереджає де вона, але цього разу в онуки телефон вимкнено і зв’язку з нею не має.

В цей час співробітники відділу кримінальної поліції Краматорська розпочали пошукові заходи. Оперативники встановили коло знайомих дівчини, з’ясували де та з ким її в останнє бачили.  Менш ніж 2 години пошуків правоохоронці знайшли неповнолітню за місцем мешкання її хлопця. Дівчина пояснила, що не повідомила бабусю з дідусем куди йде через те, що загубила мобільний телефон.

Будь-яких протиправних дій відносно дівчини не вчинялось. З нею та її опікунами поліцейські провели бесіду.

Поліція звертається з проханням не бути байдужими до неповнолітніх, які перебувають на вулицях, вокзалах та в інших громадських місцях без супроводу дорослих, особливо в темний час доби! Про всі такі випадки негайно повідомляйте на лінію «102». Можливо, від вашого реагування залежатиме життя й безпека дитини. 

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета