З мешканцями селища Іванівка дільничний офіцер поліції Краматорська провів колективну зустріч

09.10.2019


Артур Соломка надав присутнім правові консультації, розповів про оперативний стан на території та звітував про досягнення в своїй роботі.

У сході громадян взяв участь голова комітету мікрорайону Мазниця Володимир, а також мешканці району.

Старший дільничний офіцер Краматорського відділу поліції Артур Соломка розповів присутнім про проведену ним роботу за 9 місяців 2019 року. За вказаний період поліцейський склав 252 адміністративних матеріалів на правопорушників. Розкрив 21 кримінальне правопорушення. Більшість з них складають крадіжки чужого майна, незаконне зберігання наркотичних засобів, порушення правил адміністративного нагляду, але Артур також супроводжував досудове розслідування за фактом грабежу.

Крім того, правоохоронець розповів місцевим мешканцям про найпоширеніші види шахрайств, жертвами яких, останнім часом стає все більше і більше людей. Дільничний офіцер зауважив, як треба поводитись при спілкуванні із підозрілими співрозмовниками та куди одразу повідомляти.

Доречі, Артур Соломка у 2018 році був визнаний кращім дільничним офіцером поліції Донеччини за підсумками конкурсу «Кращій у службі», приуроченому до Дня Конституції України, в якому змагалися поліцейські зі всієї області.

Також, Артур Соломка переміг у відкритому чемпіонаті Головного управління Нацполіції в Донецькій області з гирьового спорту в особистому заліку у вазі до 73 кг.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета