Старшокласники краматорської школи познайомились з роботою поліції «з середини» #ПРИЄДНУЙСЯ

09.10.2019


Сьогодні майбутнім випускникам школи № 1 міста Краматорськ поліцейські допомагали зрозуміти в чому полягає робота поліції та що потрібно аби стати правоохоронцем.

Учні одинадцятого класу останній рік навчаються у школі та мають у цей час зробити важливий вибір від якого залежить подальший успіх у житті. Тому співробітники Краматорського відділу поліції провели профорієнтаційну зустріч для старшокласників у форматі «Дня відкритих дверей».

Діти відвідали Краматорський відділ поліції де детальніше познайомились з роботою чергової частини та обов’язками оперативного чергового. Саме він першим отримує інформацію про вчинене правопорушення і координує слідчо-оперативну групу, яка виїжджає на виклик та за необхідності інформує про злочин суміжні підрозділи поліції для подальшої взаємодії. Тому від співробітників цього підрозділу залежить наскільки оперативно будуть вжиті заходи по документуванню та розкриттю правопорушення.

Після короткого екскурсу до чергової частини діти спілкувались з т.в.о. начальника сектору кадрового забезпечення поліції Краматорська Яною Васічкіною  та старшим інспектором СКЗ Надією Шуміловою. Поліціанти розповіли про привілеї роботи в поліції, соціальне забезпечення поліцейських, в тому числі порядок отримання житла на умовах лізингу та можливість часткової компенсації вартості орендованого житла. Основну увагу було приділено питанням умовам вступу та навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України, для наглядного прикладу підлітки переглянули демонстраційне відео про Харківський національний університет внутрішніх справ.

Крім того до уваги дітей була виставка-презентація Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Хлопцям та дівчатам розповіли про роботу експерта та види експертиз.

Школярі змогли ближче роздивитись та потримати в руках спеціальні засоби та озброєння відділу поліції для виконання покладених на правоохоронців обов’язків.

В свою чергу діти запросили поліцейських на батьківські збори для проведення профорієнтаційної роботи.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета