Поліція нагадує, що триває місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів

04.10.2019


Зберігаєш вдома зброю та хочеш уникнути кримінальної відповідальності? Тоді здай добровільно вибухобезпечні предмети до поліції.

З метою виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та профілактики злочинів з їхнім використанням, на протязі жовтня в Краматорській оперативній зоні триває місячник добровільної здачі небезпечних предметів.

У рамках проведення заходу громадяни можуть як роззброїтися, так і отримати дозвіл чи перереєструвати зброю на себе, в умовах здійснення необхідних дій легалізації.

З 1 жовтня до дозвільної системи Краматорського відділу поліції троє громадян здали 2 мисливські рушниці та один газовий пістолет з метою подальшої реєстрації.

Правоохоронці нагадують, що незаконне зберігання вибухонебезпечних предметів карається до 7 років позбавлення волі. Проте, згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України громадянин, який добровільно здав зброю,звільняється від кримінальної відповідальності.

В разі виникнення додаткових питань громадяни можуть звернутися до територіального інспектора з контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи або у дозвільну систему ГУНП в Донецькій області.

Якщо Ви маєте інформацію щодо можливого нелегального зберігання зброї, повідомити про це на лінію «102».

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета