В Олександрівському районі готові долучитись до проекту «Поліцейський офіцер громади»

04.10.2019


Вчора відбулась робоча зустріч керівництва поліції Краматорська з головою Олександрівської селищної ради з приводу втілення в районі загальнодержавного проекту Нацполіції.

Новий проект «Поліцейський офіцер громади» незабаром запрацює на території Донецької області та вже 4 місяці успішно діє на Дніпропетровщині.

Тому голова Олександрівської селищної ради Людмила Борисевич знаючи потреби своєї громади готова долучитись до проекту. З цією метою заступник начальника Краматорського відділу поліції Олег Рабічев провів робочу зустріч. Присутні обговоривши основні критерії відбору майбутнього поліцейського громади та необхідні умови для реалізації проекту. Людмила Борисевич заявила, що громада Олександрівщини готова надати необхідне матеріально-технічне забезпечення нового поліцейського.

За результатами зустрічі узгоджено, що проект планується реалізувати у селищі Петрівка 2 та Очеретине. Обслуговувати їх будуть 2 поліцейських, до речі є кандидати з числа дільничних офіцера поліції Олександрівського відділення поліції, яких обрала громада. 

Поліцейський офіцер громади - співробітник, який забезпечуватиме порядок на території однієї громади та своєчасно реагуватиме на її потреби. Він об’єднує в собі функції одразу чотирьох поліцейських: дільничного, патрульного, співробітника ювенальної превенції та дозвільної системи, який працює за окремим планом та не залучається до загальних заходів територіального підрозділу поліції.

Відбір кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади буде здійснюватися серед діючих поліцейських досвід роботи яких не менше 2 років.

Усі кандидати обов’язково пройдуть необхідні тестування, заліки та поліграф, найуспішніші з них за результатами відбору пройдуть необхідну спеціальну підготовку в профільних закладах МВС.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета