Заступник начальника поліції Дружківки Максим Шнейдер прийняв участь у семінарі «Удосконалення системи захисту дітей на рівні громади» (ФОТО)

11.09.2019


9 вересня 2019 року у Дружківці проведений семінар  «Удосконалення системи захисту дітей на рівні громади м. Дружківка» в рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та БО «Надія і житло для дітей» у складі Консорціуму партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку.

Презентація шляхів реформування системи захисту дітей та створення соціальних послуг в громаді відбулась на зустрічі заступника міського голови Наталія Слесаренко, координатора проекту БО «Надія і житло для дітей», кандидата філософських наук, доцента кафедри соціальної політики НПУ ім. М.П.Драгоманова, представників Української мережі за права дитини, ЮНІСЕФ, а також заступника начальника Дружківського відділення поліції майора поліції Максима Шнейдера.

В ході семінару учасники ознайомилися із завданнями і планами проекту, з результатами аналізу потенціалу надавачів соціальних послуг до впровадження кейс-менеджменту, шляхами реформування системи захисту дітей України та створення соціальних послуг у громаді.

Присутні обговорювали залучення державних структур в тому числі і поліцію до реформування системи захисту дітей, створення соціальних послуг на рівні громади м. Дружківка.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета