В Дружківці затримано дует серійних злочинців (ФОТО)

11.09.2019


На рахунку зловмисників що найменше 7 злочинів, серед них крадіжки та шахрайство.  Досудове розслідування за всіма фактами завершено та з обвинувальним актом скеровано до суду.

Обидва чоловіки 1986 та 1967 років народження мають багате кримінальне минуле за вчинення майнових злочинів. Через пристрасть до алкоголю та безробіття знов взялись за минуле.

Свою діяльність товариші розпочали на початку травня, коли один із зловмисник завітав до 79-річної бабусі свого приятеля аби повідомити, що для швидкого оформлення її онука на роботу потрібні гроші. Пенсіонерка повірила у розповідь та передала чоловіку 320 гривень.

Наступний злочин чоловіки вчинили вже разом. Під час вживання спиртних напоїв у спільників виник намір на таємне викрадення чужого майна. Проникнувши до одного з приватних будинків розташованих по вулиці Машинобудівників викрали ноутбук фірми «AcerAspire».

Вже через декілька днів, перебуваючи на березі річки «Кривий Торець», зловмисники вчинили свій черговий злочин. Під час відпочинку вони побачили двох неповнолітніх хлопці, які приїхали на річку на спортивних велосипедах. Впевнившись, що за їх діями ні хто не спостерігає викрали транспортні засоби та зникли.

Ще одним постраждалим від рук злочинців став 46-річний дружківчанин, який на прохання одного з них, передав свій мобільний телефон для дзвінка, а той втік.

Разом з тим у своїй злочинній діяльності один із чоловіків вдався і до розкрадання майна свого знайомого. Коли після спільного вживання алкоголю 77-річний товариш заснув на лавочці біля свого будинку. Скориставшись нагодою, злодій проник в середину будинку звідки викрав телевізор марки «Samsung» та тюнер до нього.

Черговим злочином було зареєстровано викрадення з одного із супермаркетів пляшки коньяку об’ємом 0,5 літрів.

Загалом протягом трьох місяців чоловіки вдались до вчинення щонайменше 7 злочинів. Спричинений збиток склав 19 378 гривень, яким спільники розпоряджались на власний розсуд.

Злочинцям повідомлено про підозру відповідно до ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 та 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Більшу частину викраденого майна вдалось повернути назад власникам.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета