Дільничний офіцер поліції Валерій Факше звітував перед громадянами

11.09.2019


В приміщенні Шабельківської селищної ради відбулась зустріч дільничного офіцера поліції Валерія Факше з мешканцями селища.

Правоохоронець розповів присутнім про оперативну обстановку на території його обслуговування, про здійснювані ним профілактичні заходи для запобігання вчинення правопорушень.

До відома громадян поліцейський довів деякі статистичні дані своєї роботи. З початку 2019 року дільничним було складено 177 адміністративних матеріалів, більшість з них за ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді». 17 за насилля у сім’ї, 79 за порушення адміністративного нагляду раніше судимими особами, 15 адміністративних матеріалів Валерій Факше склав за порушення тиші громадянами .

За 8 місяців з початку року дільничний розкрив 12 злочинів (крадіжки чужого майна, незаконне зберігання наркотичниз засобів, ухилення від сплати аліментів).

З боку присутніх питання до правоохоронця були досить різноманітні. Вони стосувались прохання прийняти профілактичні заходи до сусідів або рідних. Люди цікавились можливістю встановлення охорони на об’єкти та взяття під охорону приватних помешкань.

Валерій Факше відповів на всі питання присутніх та надав необхідні консультації.

Аналогічні заходи триватимуть на різних поліцейських дільницях протягом всього року.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета