Мешканець Дружківки став жертвою однієї з найрозповсюдженіших схем шахраїв

10.09.2019


43-річний чоловік придбав по оголошенню неіснуючий товар, перерахувавши за нього 25 000 гривень. Поліцейські відкрили за даним фактом кримінальне провадження.

В черговий раз спроба зекономити та купити товар за значно зниженою ціною, обернулась для мешканця Дружківки чималою втратою грошей. За покупку дизельного палива чоловік передплатив шахраям  25 тисяч гривень.

Відповідне оголошення про «офіційний» продаж пального за значною знижкою, чоловік знайшов на одному з відомих Інтернет сайтів. Зв’язавшись за вказаним номером, домовився про купівлю товару.

Замовник повинен був під’їхати до прохідної одного з заводів міста для подальшої заправки та розрахунку. Злочинна схема виглядала наступним чином: на місці чоловіка повинен був зустріти посередник, який керував заправкою. Покупець сплачує до каси зазначену суму за паливо і його заправляють. Однак по дорозі на телефон водія, який їхав на заправку, подзвонили представники фірми з проханням попередньо перерахувати на картку 15 тисяч гривень, а решту суми на різні номера мобільних телефонів.

Перерахувавши всю суму водій так і не дочекався заправки. Наступного дня, замовник знов зв’язався із представниками фірми та наполіг на поверненні грошей за не отриманий товар. Пообіцявши розрахуватись зловмисник більше не виходив на зв'язок.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Зауважимо, що подібний випадок нещодавно було зареєстровано на території міста Слов’янськ.   

Закликаємо громадян в жодному разі не перераховувати завчасно гроші за не отриманий товар. Будьте пильними.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета