Поліцейські Дружківки забезпечили правопорядок під час святкування дня міста (ФОТО)

09.09.2019


7 вересня дружківчани святкували 238-річницю Дня рідного міста. Аби свято пройшло у безпеці, на забезпечення правопорядку було піднято весь особовий склад Дружківського відділення поліції. Правопорушень не допущено.

Громадський порядок та спокій городян, які прийшли в цей день на свято, берегли близько 70 правоохоронців. У складі посилених нарядів, з урахуванням доданих сил Краматорського відділу поліції, правоохоронці чергували безпосередньо у місці проведення масового заходу.

Співробітники групи реагування патрульної поліції забезпечували перекриття дороги до місця проведення головного свята міста та контролювали стан дотримання водіями правил дорожнього руху.

Загалом в цей день до поліції надійшло 50 повідомлень, 8 з яких з ознаками кримінального правопорушення. Громадяни повідомляли про з’ясування особистих стосунків, заподіяння тілесних ушкоджень, які вони отримали при різних обставинах. Одна з місцевих мешканок звернулась із повідомленням про те, що тиждень тому у неї було викрадено мобільний телефон.

Завдяки потужним превентивним заходам День міста в Дружківці пройшов спокійно, порушень громадської безпеки допущено не було.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета