Сильна, харизматична та досвідчений спеціаліст! Знайомтесь – Яна Бурлуцька!

23.08.2019


Вона несе службу у правоохоронних органах 10 років, починала з посади оперуповноваженого, зараз працює у секторі кадрового забезпечення Краматорського відділу поліції.

Серед жінок-поліцейських Донецької області у кожному відділі поліції проводиться конкурс «Історія успіху жінок поліції Донеччини». Сьогодні ми познайомимо Вас з капітаном поліції Яною Бурлуцькою. Яна інспектор секору кадрового забезпечення Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області.

Вана одна з найдосвідченіших жінок-поліцейських. На перший погляд Яна жінка з тиндітним поглядом, однак вона працює на рівні з чоловіками. Ще ні одного масового заходу у місті не пройшло без нашої сьогоднішньої героїні, яка завжди приймає участь в організації охорони публічної безпеки людей.

Яна Бурлуцька виросла у сім’ї правоохоронців, її тато і мама працювали у системі МВС. Першу освіту жінка отримала за спеціальністю іноземна мова, але не змогла обійти долю та через деякий час пройшла підготовку у школі міліції та продовжила династію.

«Я стала правоохоронцем тому, що пообіцяла своєму батькові. Він був ліквідатором на Чорнобильскій АЕС  та внаслідок отриманих ушкоджень помер у 43 роки. В останній розмові я пообіцяла, що він буде мною пишатися», - говорить Яна. Пізніше здобула юридичну освіту.

Сьогодні Яна працює та водночас самостійно виховує 14-річного сина. «Він моя гордість і в мене не має часу на слабкості. Я його приклад сили та волі. А за 10 років в правоохоронній діяльності було багато пережито, однак на службі ти стаєш сильною людиною і маєш інший погляд на життя. Цінуєш його!», - говорить жінка-поліцейський Яна Бурлуцька.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета