Дільничний офіцер поліції Краматорська зустрівся з мешканцями «Безпечного будинку»

21.08.2019


Мешканці «безпечного будинку» особисто поспілкувались з пліцейським, отримали його візитну картку, а на будинку  з’явилась, так звана, поліцейська картка з важливою інформацією для мешканців.

13.08.2019 старший дільничний офіцер поліції Краматорська Олександр Кошелєв зустрівся з мешканцями «безпечного будинку» розташованого по вулиці Центральній, 5.

Перш за все поліцейський поцікавився у мешканців чи відчувають вони себе більш захищеними, взявши участь у вказаному проекті. Олександр Кошелєв в бесіді з громадянами довів оперативну обстановку в районі розташування «безпечного будинку», зазначив, що рівень правопорушень порівняно з минулим роком, став нижче. Але і пояснив людям, що силами дільничних офіцерів поліції регулярно проводяться комплексні профілактичні відпрацювання підоблікового контингенту та осіб, що схильні  до скоєння злочинів та адміністративних правопорушень.      

Мешканці будинку 5 по вулиці Центральній повідомили поліцейського про те, що всі камери зовнішнього відео-спостереження знаходяться у справному стані. Та особисто подякували за уважне ставлення дільничного до проблем громадян, негайне реагування на їх повідомлення.

А стосовно картки поліцейського, яку розмістив Олександр Кошелєв на «Безпечному будинку», в ній міститься фото дільничного офіцера поліції, його контактні дані, адреса поліцейської станції, телефони «гарячих ліній», графік прийому громадян керівництвом відділу поліції.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета