ГАННА СУСІДКО ВЖЕ 17 РОКІВ ЖИТТЯ ПРИСВЯТИЛА СЛУЖБІ В ОЛЕКСЕНДРІВСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ ПОЛІЦІЇ

20.08.2019


«Робота дільничного – це в першу чергу захист і допомога громадянам у різних життєвих ситуаціях, саме дільничний є тим поліцейський, якого люди мають особисто знати, довіряти йому і співпрацювати з ним», - каже Ганна.

Відповідальність, вміння вислухати чужу проблему, першим прийти на допомогу та співпрацювати з людьми всі ці риси об’єднує в собі дільничний офіцер Олександрівського відділення поліції капітан поліції Ганні Сусідко.

Поліцейський, котрий є справжнім професіоналом повинен бути також гарним психологом. «Саме дільничні найбільше спілкуються з людьми. До кожного треба знайти свій підхід, вислухати та надати кваліфіковану допомогу. Я вже 17 років присвятила службі в лавах ОВС, самостійно виховую двох чарівних донечок. І вони з розумінням ставляться до моїх добових чергувань чи термінових викликів у будь-який час доби або вихідні дні. Інколи буває важко, інколи хочеться провести більше часу з родиною, але почуття обов'язку перед громадянами є першочерговим для мене», - зазначила офіцер поліції.

На думку Ганни, робота дільничного цікава, та надзвичайно важлива. Він має постійно володіти оперативною обстановкою на своїй адміністративній дільниці, знати чим живуть, переймаються мешканці громади та завжди бути на по готові, щоб у будь-який час прийти на допомогу.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета