Ювенальні поліцейські продовжують перевіряти підоблікові родини

26.07.2019


Впродовж тижня ювенільні поліцейські Краматорська перевірили сім родин, які опинились в складних життєвих обставинах. Правоохоронці чотирьох батьків притягнуто до відповідальності з причини неналежних умов виховання дітей. У 3 родинах відзначили покращення соціально-побутових умов проживання дітей.

Інспектори ювенальної превенції Краматорського відділу поліції продовжують  перевіряти умови проживання дітей в родинах, які опинились в складних життєвих обставинах. Цього разу поліцейські завітали до приватного сектору селищ Іванівка та Шабельківка.  

Особливу увагу при роботі з такими сім’ями правоохоронці приділяють увагу побутовому стану та санітарним умовам житла, соціальному способу життя батьків та їх дітей.

В трьох з перевірених раніше сімей, де виховуються кілька дітей віком від 1 до 14 років поліцейські відмітили покращення умов проживання та соціально-побутового стану родин. Було зазначено, що дорослі зреагували на зауваження ювенальних поліцейських після минулої перевірки та виправили ситуацію. В  будинках було чисто, вистачало продуктів харчування, а самі діти були доглянуті і мали охайний вигляд.

 В результаті рейду було відвідано, ще чотири родини. Нажаль, в них діти недоглянуті та перебували в умовах побутового безладу, в будинку скрізь навалений мотлох, брудна постільна білизна.  Батьки не приділяли достатньої уваги щодо забезпечення необхідних умов життя та виховання малечі.

Правоохоронці провели із проблемними родинами профілактичні бесіди, аби батьки створили для дітей належні умови для їх повноцінного розвитку. Відносно батьків-порушників поліцейські склали адміністративні протоколи за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). 

Правоохоронці закликають, якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків або не отримують належного догляду - не чекайте доки станеться лихо! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером "102".

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета