Краматорчанин здав до поліції знайдені 27 набоїв

26.07.2019


37-річний чоловік добровільно видав поліцейським знайдені набої. Згідно чинного законодавства він підлягає звільненню від кримінальної відповідальності.

До поліцейської дільниці звернувся місцевий мешканець, який розповів правоохоронцям, що два тижні тому у нежитловій частині селища Ясногірка знайшов пакет з набоями. Чоловік забрав їх та не знав що робити з небезпечною знахідкою. Але дізнався, що в разі добровільної видачі боєприпасів до поліції людина звільняється від кримінальної відповідальності.

Співробітники поліції вилучили 9 набоїв калібру 5.45 та 18 калібру 6.72. Боєприпаси спрямовано на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Поліція нагадує, що за незаконне зберігання зброї та боєприпасів загрожує кримінальна відповідальність до 7 років позбавлення волі.

Але згідно до ч. 3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, громадяни, які добровільно здадуть зброю та боєприпаси до поліції будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета