Поліція просить мешканців Дружківки бути обачними роблячи покупки в Інтернеті

25.07.2019


Минулої доби 29-річний чоловік перевів на картку невідомого 9 000 гривень за автомобільні запчастини але так і не отримав їх. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Вкотре, співробітники Дружківського відділення поліції попереджають громадян про небезпеку при замовленні товару на різних Інтернет - ресурсах. Аферисти полюбляють довірливих покупців, які згодні перерахувати всю суму за товар або значну передплату на вказаний продавцем банківський рахунок. Люди навіть не цікавляться «чорними списками продавців» в мережі Інтернет. Однак сплата накладеним платежем  могла б вберегти від значних збитків.

Так, вчора до поліції Дружківки звернувся молодий чоловік 1990 року народження з повідомленням про те, що потрапив до пастки шахраїв. Містянин замовив на одному з Інтернет – сайтів запчастини для автомобіля та одразу передплатив повну вартість товару у сумі 9 000 гривень. Однак одразу після перерахунку грошей на картку продавця, зв'язок обірвався. Своє замовлення покупець так і не отримав.

Правоохоронці зазначають: основне правило покупок в Інтернеті – передоплату вносити тільки перевіреним продавцям, з іншими оплачуйте товар лише після його отримання.

За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 3-х років обмеження волі тим громадянам, які поповнили свої кишені шляхом шахрайства.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета