Продукти харчування та парфумерія є основною здобиччю крадіїв з магазинів у Краматорську

23.07.2019


З початку року поліцією Краматорська відкрито 121 кримінальне провадження за фактом крадіжок з магазинів чи інших торгівельних точок, 78 з них спрямовано до суду з обвинувальним актом. З початку року 38 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за дрібне розкрадання.

Незважаючи на те, що в більшості магазинів встановлені камери відеоспостереження люди продовжують викрадати товар. З продуктів харчування серед злочинців мають попит шоколад та інші солодощі, ковбаса, консерви, кава та алкогольні напої. Не менше уваги крадії звертають на парфуми, виносять повз касу товари краси для себе чи на подарунок, інколи аби перепродати стороннім за більш вигідною ціною.

Однак ціна за таку легку здобич дорівнює кримінальної відповідальності. Згідно ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України за крадіжку чужого майна передбачено покарання від штрафу до позбавленням волі на строк до трьох років.

Розкриття крадіжок нерідко вимагає ретельної оперативної роботи. Але наявність запису з камери відеоспостереження відіграє значну роль в розкритті злочину.  

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета