В Краматорській оперативній зоні виборчий процес пройшов без надзвичайних подій

22.07.2019


До завершення роботи виборчих комісій та недопущення правопорушень поліцейські Краматорська, Дружківки та Олександрівки продовжили нести службу у посиленому варіанті.

За минулу добу до Краматорського відділу поліції надійшло 157 повідомлень та заяв від громадян 7 з ознаками кримінальних правопорушень.

Щодо можливих порушень виборчого законодавства, то до поліції у день голосування надійшло 13 повідомлень. За кількома з них люди скаржились, що не могли знайти себе у списках виборців або додому до заявника не прийшла виборча комісія для голосування. Крім того було виявлено факт фотографування виборчого бюлетеня, на одній з дільниць чоловік порвав бюлетень для голосування. За всіма фактами поліцією проводиться перевірка для прийняття обґрунтованого рішення.

У Дружківці за добу зареєстровано 11 повідомлень про можливе порушення виборчого законодавства. Вони стосувались здійснення незаконної агітації (не знято білборд, наявність листівок з передвиборчою агітацією). Також люди повідомляли, що не мають можливості проголосувати через те, що вони відсутні у списках виборців або через відсутність паспорту їм не надається бюлетень. На одній з дільниць громадянин повідомив, що невідомою особою здійснюється підвоз виборців, яким важко ходити.

Наразі поліцією проводиться перевірка за фатом спроби винести бюлетень з дільниці. Дружківчанин у стані алкогольного сп’яніння отримавши бюлетень зім’яв його та хотів вийти з ним з дільниці однак був зупинений.

В Олександрівському відділенні поліції повідомлень щодо можливого порушення виборчого законодавства не надійшло.

Поліцейські Краматорської оперативної зони дякують громадянам за правосвідомість та дотримання публічного порядку.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета