ЗА ПЕРШІ ГОДИНИ ГОЛОСУВАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОНЕЧЧИНИ ВІДКРИЛИ 5 КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ

21.07.2019


Станом на 11 годину два порушення виборчого законодавства зареєстровано у прифронтовому Зайцевому, інші – розслідують слідчі Селидового, Бахмута та Торецька, у якому нібито замінували 14 виборчих дільниць.

У Бахмутському районі обидва злочини виявлено на одному виборчому окрузі. У першому випадку чоловік виніс бюлетень за межі дільниці, що помітив наглядач та покликав поліцейських, у іншому – жінка 1941 року народження виявила, що за неї вже розписалися.

У Селидовому мешканець отримав бюлетені за всю родину та хотів за них проголосувати, а у Бахмуті із запрошенням на виборчу дільницю прийшла 15-річна дівчина.

У Торецьку близько 10.40 на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що нібито заміновано 14 виборчих дільниць. Зараз на місцях працюють групи поліцейських, вибухотехніків, кінологів та рятувальників. Перевірка триває.

Чотири перерахованих фактів кваліфіковано за ч.1 ст. 158-1 «Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз» Кримінального кодексу України. Правова кваліфікація мінування – ст.258 Кримінального кодексу України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета