Поліцейські Краматорська викрили чергового посібника бойовиків

19.07.2019


29-річний хлопець здійснював перевірку громадян на дорогах Краматорська під час окупації. Наразі відносно найманця відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань».

Хлопець повідомив про свою участь у незаконному збройному формуванні «ДНР» та сприяє слідству. Фігурант розповів, що у травні 2014 року практично не маючи грошей вирішив піти на «службу» до бойовиків. Він незаконно здійснював контрольно-пропускний режим на блок-посту по вулиці Шкільна в місті Краматорськ. До його обов’язків входив огляд транспортних засобів, перевірка документи у водіїв та пасажирів. Винагородою слугували продукти харчування та гроші.

Однак найманець на довго не затримався та за власним бажанням вийшов зі складу так званої «ДНР».

Наразі поліція перевіряє його на причетність до вчинення тяжких злочинів під час перебування в НЗФ.

Нагадаємо, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.

Аби почати нове життя, без постійних переховувань та страху, потрібно звернутися до поліції за номером 050-988-05-93 або 102.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета