Поліцейські Краматорської оперативної зони відсьогодні беруть бід охорону приміщення де зберігаються виборчі бюлетені

19.07.2019


Правоохоронці нестимуть службу цілодобово на 141 виборчій дільниці. Під час виборчого процесу задіяно сто відсотків особового складу аби люди, які прийдуть до виборчих дільниць, могли почувати себе у безпеці та без перешкод скористатись своїм правом вільного волевиявлення.

Сьогодні керівництвом Краматорського відділу поліції проведено інструктаж з особовим складом, який заступає на цілодобове несення служби на виборчих дільницях. Такі  інструктажі провели в підпорядкованих відділеннях поліції Дружківки та Олександрівки. На охорону публічного порядку додатково залучені співробітники Головного управління Національної поліції в Донецькій області, батальйон поліції особливого призначення Київ та придані сили.

Поліцейські будуть контролювати транспортування і зберігання всієї виборчої документації.

На випадок ускладнення оперативної обстановки під час виборів до Верховної Ради України, додатково створено групи документування та комунікації. Крім того у Краматорську, як і в інших підрозділах поліції області, діє робоча група оперативного штабу. ЇЇ завданням є цілодобовий моніторинг оперативної обстановки та координація між всіма задіяними співробітниками.

Наголошуємо, що основним завданням поліції під час виборчого процесу є забезпечення вільного волевиявлення громадян та забезпечення публічної безпеки. 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета