ПОНАД ДВІ ТИСЯЧІ ВОДІЇВ НА ДОНЕЧЧИНІ КЕРУВАЛИ ТРАНСПОРТОМ У СТАНІ СП’ЯНІННЯ

18.07.2019


Через ігнорування правил дорожнього руху за півроку на дорогах загинули 45 людей, понад 500 – були травмовані. Пристебнути ремені безпеки, відмовитися від алкоголю перед поїздкою, не перебігати дорогу в невстановлених місцях - поліція закликає громадян дотримуватися простих правил, які врятують життя.

З початку року на Донеччині зареєстровано 1 732 дорожньо-транспортні пригоди. Кожна четверта з них – з постраждалими.

Поліцейські груп реагування задокументували понад 38 тисяч порушень правил дорожнього руху. З них 2 227 – керування транспортом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Ціна порушень ПДР – понад півтисячі життів, що обірвалися або були скалічені.

Порушники притягнуті до відповідальності, з них стягнуто штрафів на 3 мільйони гривень. Однак великих штрафів та позбавлення водійських прав недостатньо для того, щоб підвищити відповідальність учасників дорожнього руху та культуру водіння.

З метою посилення безпеки на дорогах поліція Донеччини запровадила низку профілактичних заходів, таких як проект «Безпечне таксі», «Пішохід», «Автобус» тощо.

Крім того, поліцейські підтримали петицію «Про створення спеціальної комісії з питань забезпечення безпеки дорожнього руху». Планується, що комісія об’єднає працівників поліції, представників громадськості, професійних юристів, які ініціюватимуть зміни у законодавстві та впроваджуватимуть міжнародний досвід щодо зниження аварійності на дорогах.

Шановні учасники дорожнього руху! Безпека на дорозі починається з кожного, дотримуйтесь правил, уникайте ризикованих маневрів та будьте уважні.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета