Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом злісного невиконання обов'язків по догляду за дитиною

18.07.2019


У Краматорську через пожежу в квартирі ледь не загинули двоє дітей, яких мати залишила самих вдома без нагляду. Наразі життю та здоров’ю малюків нічого не загрожує. 

16 липня близько 19.00 до Краматорського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що внаслідок пожежі в квартирі по вулиці Г.Тищенко постраждали двоє дітей.

Хлопчика 2015 року народження та дівчинку 2018 року народження доставили до лікарні з попереднім діагнозом – отруєння чадним газом.

Ця сім’я знайома співробітникам ювенальної превенції Краматорського відділу поліції та відноситься до категорії тих, які опинились в складних життєвих обставинах.

Поліцейські поспілкувались з жінкою та з’ясували, що 16 липня ввечері вона пішла до магазину поки її діти спали. Повернувшись до квартири побачила в кімнаті дим. В цей час маленька дівчинка плакала, а 4-річний хлопчик був дуже наляканим. Мати одразу викликала  рятівників та погукала сусідів. Дітей винесли на двір. Як виявилось причиною загоряння стала гра старшої дитини з сірниками.

Поліцейські за даним фактом порушили кримінальне провадження за ст.166 Кримінального кодексу України «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування». Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Наразі жінці наданотермін для приведення оселі до ладу, а поки діти знаходяться в спеціальних дитячих закладах.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета