Поліцейські Дружківки зі складу збірної Донецької області увійшли до фіналу з міні-футболу на кубок Голови Національної поліції України (ФОТО)

18.07.2019

За путівку до фінального етапу, який відбудеться у місті Київ, змагалися поліцейські команди з 6-ти регіонів України. Збірна команда поліцейських Донеччини виборола у футбольних змаганнях серед силових відомств «срібло» та путівку до столиці на фінальний етап змагань.

Відбірковий етап змагань з футболу проходив в Полтаві на стадіоні «Динамо».

У відбірковому етапі з міні-футболу на кубок Голови Національної поліції України боролись збірні команди силовиків з 6-ти областей України: Донецької, Луганської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської та Сумської областей.

Команду Донецької області представляли правоохоронці з Дружківки, Покровська, Волновахи та Нікольського відділення поліції.

Серед співробітників Дружківського відділення поліції – начальник сектора кримінальної поліції Андрій Ланчев, старший оперуповноважений Олексій Кривенко та слідчий Михайло Шелест зі званням «Чемпіону України» по тхеквондо та срібного призера «Чемпіонату Європи».

Під час запеклої та безкомпромісної боротьбі завоювати перше місце вдалося поліцейським з Головного управління у Луганській області. Друге місце і путівку у столицю на фінальний етап змагань здобула команда із Донецької області. Бронзовим призером чемпіонату стала команда з Полтавщини.

Загалом у кубку Голови Національної поліції України беруть участь понад 300 учасників, які представляють 31 команду та розподілені по 5-ти зонам. Фінальна першість відбудеться з 31 липня по 2 серпня у місті Київ.

Тож побажаємо успіхів нашим поліцейським, які пройшли у фінал, нехай переможе сильніший!