Краматорські правоохоронці врятували трьох дітей від недбальства жінки

17.07.2019


Голодними  та занедбаними двох дівчат та хлопчика  віком приблизно від 1 до 3  років  виявили сьогодні місцеві правоохоронці у приватному будинку селища Біленьке. Ювенальними поліцейськими діти були влаштовані до дитячої лікарні для обстеження. Наразі з’ясовуються їх вік та данні жінки з якою вони перебували.

Сьогодні дільничні офіцери поліції Краматорська повідомили колегам з ювенальної превенції про те, що в приватному будинку селища Біленьке перебувають діти разом із жінкою, яка назвалась їх матір’ю.

Ювенальні поліцейські та спеціалісти  у справах дітей Краматорської міської ради негайно спільно перевірили  умови утримання дітей за вказаною адресою від чого неприємно були вражені. В будинку  були відсутні  продукти харчування, скрізь брудно, навалений мотлох, розкидані речі, а діти голодні.

Аби врятувати малечу незвані гості прийняли рішення негайно вилучити двох дівчат та хлопчика у жінки, яка перебувала разом ними і не мала будь-яких документів на себе та дітей.

Наразі життю та здоров’ю малолітніх нічого не загрожує. А правоохоронці з’ясовують всі обставини перебування малечі із жінкою та встановлюють їх особи.

Правоохоронці закликають місцевих мешканців: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків або не отримують належного догляду - не чекайте, поки станеться трагедія! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером "102".

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета