У Краматорську 17 реалізаторів притягнуто до відповідальності за продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім

17.07.2019


Правоохоронці закликають громадян повідомляти до поліції про торгівельні точки щодо яких відомі факти реалізації спиртних напоїв та цигарок особам, молодшим за 18 років.

З початку року правоохоронцями задокументовано 17 таких фактів. На реалізаторів складено адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами». Бажання реалізатора за рахунок підлітків отримати прибуток карається штрафом від 510 до 1700 гривень.

Так у червні проходячи вулицями міста співробітники ювенальної превенції поліції Краматорська звернули увагу на хлопця, що пив пиво. Поліцейські з’ясували, що молодику лише 16 років та де саме він купив алкогольний напій.

Після перевірки на реалізатора магазина було складено адміністративний матеріал.

Правоохоронці вкторе попереджаться продавців та власників торгівельних закладів неухильно дотримуватись вимог законодавства України. А батьків закликають бути уважними бо своїх дітей, проводити профілактичні бесіди з приводу наслідків вживання спиртних напоїв.

Не є таємницею та шкода здоров’ю, яку завдає алкоголь. Саме в стані алкогольного сп’яніння найчастіше вчиняються злочини, особливо пов’язані з спричиненням тілесних ушкоджень особі. У підлітковому віці в дитини настає вікова криза, період перебудови відносин з однолітками, з суспільством, з собою, з батьками.  Саме в цей час неповнолітні піддаються впливу сторонніх людей та спроможні на необдумані вчинки, які можуть призвести в подальшому до проблем з законом.

 

Краматорський  відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета