Поліція Краматорська закликає громадян дотримуватись виборчого законодавства

17.07.2019


З початку передвиборчої компанії на території Краматорського відділу поліції та підпорядкованих відділеннях зареєстровано 67 повідомлень пов’язаних з виборами до Верховної Ради України.

З них 25 – безпосередньо на території Краматорська. За фактом хуліганських дій відносно одного з кандидатів у народні депутати поліцією розпочато досудове розслідування.

Складено 2 адміністративних протоколи за порушення правил передвиборчої агітації. За рештою повідомлень тривають перевірки.

У Дружківці зареєстровано 40 повідомлень про можливі порушення виборчого процесу. Складено 4 адміністративних протоколи. 2 за порушення правил передвиборчої агітації, а також за дрібне хуліганство та розміщення листівок за одного з кандидатів у невстановленому місці.

2 повідомлення зареєстровано поліцією Олександрівки.

Переважна більшість звернень про порушення надійшла від громадян, а також представників Громадянської мережі «ОПОРА». Крім того, поліція реєструє порушення, виявлені під час моніторингу інтернет-мережі.

Кожна отримана або виявлена інформація про можливі порушення виборчого законодавства ретельно перевіряється та їй надається правова оцінка.

Нагадаємо, згідно із Законом України «Про вибори народних депутатів України», участь у передвиборній агітації забороняється:

- іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії - суб'єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати;

- органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам;

- у робочий час посадовим і службовим особам органів, зазначених у пункті 2 цієї частини, крім випадків, коли відповідна посадова чи службова особа є кандидатом у депутати;

- членам виборчих комісій протягом строку їх повноважень у відповідних виборчих комісіях.

Якщо ви стали свідком будь-яких порушень, пов’язаних з виборчим процесом, повідомляйте на лінію 102.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета