Поліцейські Дружківки допомогли загубленим малюкам знайти своїх батьків (ФОТО)

16.07.2019


Випадковий перехожий виявив маленьких хлопчика і дівчинку, які тривалий час знаходились самі на вулиці та повідомив про них в поліцію. Доки правоохоронці встановлювали батьків, дітей було поміщено до лікарні на обстеження.

Повідомлення про подію надійшло до чергової частини Дружківського відділення поліції о 16.00 годині вечора. По дорозі в с. Яківлівка чоловік зустрів двох дітей віком 2-3 роки, які знаходились на вулиці без супроводу дорослих, а дізнатись хто вони і звідки не виявилось можливим.

У пошуках батьків співробітники сектору реагування патрульної поліції разом із малюками об’їхали всю прилеглу територію де вони були знайдені, опитували перехожих та мешканців селища, але одразу встановити їх дані не вдалось.

У зв’язку з цим було вирішено помістити дітей на обстеження до лікарні.

Батьки дітей знайшлись лише через дві години. Виявилось, що це багатодітна родина цього ж селища у якій виховується 7 дітей та перебувають на обліку в центрі службі у справах дітей як ті що опинились в складних життєвих обставинах. Через бруд в оселі та недбалість, батьків неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за неналежне виконання ними своїх батьківських обов’язків.

Дорослі зізнаються, що в цей день 3-х річна дівчинка разом із 2-річним сином своєї старшої сестри гуляли на подвір’ї будинку та не помітили, як діти самостійно відчинили ворота та  вийшли за двір.

Інспектор ювенальної превенції передав відомості за даним фактом до центру служби у справах дітей Дружківської міської ради, які проводитимуть подальшу перевірку.

Поліцейський склав відносно жінок адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета