14-річний краматорчанин пішов з дому аби зустрітися з дівчиною, яка мешкає в іншій області

16.07.2019


Через сварку з батьками юний втікач вирішив побути самостійним та поїхав до міста Лозова. На щастя, на залізничній станції міста Слов’янськ в електричці правоохоронці за орієнтуванням впізнали хлопця та передали краматорським колегам. Наразі він знаходиться з батьками, його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

15 липня близько 01.30 годин на лінію 102 звернулася жінка,  яка  повідомила, що 14 липня посварилась з сином, він погрожував, що поїде до своєї знайомої в місто Лозова. Наступного дня в 11.30 підліток пішов та додому не повернувся.

Негайно на пошуки 14-річного хлопця були задіяні співробітники Краматорського відділу поліції. Правоохоронці встановлювали коло спілкування втікача, зорієнтували на його прикмети суміжні відділи поліції.

Завдяки небайдужості та швидкому реагуванню поліцейські знайшли та повернули додому неповнолітнього. Його за прикметами впізнали правоохоронці Слов’янська. Хлопець після побачення зі своєю знайомою, яка мешкає в Харківській області, їхав в електричці.

Будь яких протиправних дій по відношенню до дитини вчинено не було. Працівники поліції Краматорська провели з неповнолітнім та його мамою профілактичну бесіду.

Правоохоронці закликають батьків бути уважнішими до дітей, а молодь – не робити необдуманих вчинків, які можуть призвести до лиха.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета