У Краматорську з початку року відкрито 27 кримінальних проваджень відносно найманців «ДНР»

16.07.2019


Більшість фігурантів заради копійок здійснювали фільтраційні заходи на блок-постах у місту під час його захоплення. Нині всі підслідні співпрацюють з правоохоронцями.

На днях ще один краматорчанин вирішив повідомити про свій минулий зв’язок з незаконним збройним формуванням «ДНР». Як пояснив фігурант, примкнув до псевдо республіки заради грошей та продуктів харчування, але, через місяць зрозумів, що пропаганда відрізняється від реальності, а тому покинув ряди терористів.

Відносно найманця відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності».

Поліція нагадує, згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка перебувала в складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування.

Правоохоронці зазначають, що тільки після ретельної перевірки на предмет того, що за час перебування в рядах так званої "ДНР" людина не скоїла злочинів проти мирного населення, підслідні отримають шанс на життя без тюрми.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета