Краматорські поліцейські продовжують рейди по підобліковим родинам з метою перевірки умов проживання дітей

16.07.2019


Інспектори  з ювенальної превенції Краматорського відділу поліції провели  черговий  рейд  та перевірили п’ять сімей з категорії тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. За результатами перевірки 5 жінок притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виховання ними своїх дітей.

В усіх родинах, на жаль, поліцейські виявили грубі порушення санітарних норм в квартирах де зростають діти, в кімнатах брудно, навалений мотлох, розкидані речі, не приємний запах від сигарет, пусті пляшки від алкогольних напої,  відсутні  приготовлені гарячі страви та продукти харчування.

Батьки просто нехтують всіма можливими правилами гігієни, і не розуміють, що така бездіяльність може призвести до пагубних наслідків, загрози життю та здоров’ю дітей.

Відносно всіх п’ятьох матерів, у яких виховуються діти віком від 2 до 10 років, були  складені адміністративні протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Нагадаємо, за пів року ювенальні поліцейські вилучили у недбайливих батьків 27 дітей, які були у жахливих умовах, склали 141 адміністративний протокол на батьків за невиконання ними обов'язків щодо виховання дітей.  

Якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків або не отримують належного догляду - не чекайте, поки станеться лихо! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером "102".

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета