До поліції Краматорська здались 2 колишніх учасника так званої «ДНР»

15.07.2019


Отримати шанс на нове життя без страху можливо, ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України гарантує учасникам незаконних збройних формувань звільнення від кримінальної відповідальності у разі добровільної здачі правоохоронним органам.  

До Краматорського відділу поліції звернулись два місцевих мешканця 1975 та 1979 року народження. Чоловіки повідомили, що у травні 2014 року піддавшись пропаганді перебували у рядах «службовців» так званої «ДНР». Як і деякі інші містяни, вони незаконно здійснював контрольно-пропускний режим в районі Станкострою в місті Краматорськ. Чоловіки оглядали автотранспорт, перевіряли документи у водіїв та пасажирів. Винагородою за таку «службу» були продукти харчування та гроші.

Після звільнення міста найманці не поїхали з домівки, але ретельно приховували свій минулий зв’язок з «ДНР».

Наразі у відношенні учасників незаконного збройного формування розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Після того, як буде доведено, що на час перебування в НЗФ чоловіки не скоїли тяжких злочинів, їх буде офіційно звільнено від кримінальної відповідальності.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета