За пів року ювенальні поліцейські врятували від недбайливих батьків 27 дітей

13.07.2019


141 адміністративний протокол з початку року поліцейські склали на батьків за невиконання ними обов'язків щодо виховання дітей.  

При проведенні рейдів серед родин які опинились в складних життєвих обставинах правоохоронці були вимушені вилучити 27 дітей доки їх батьки не створять для нормальні умови проживання та розвитку малечі вдома та змінять свій спосіб життя.

При інспектуванні однієї сім'ї поліцейські вилучили трьох сестричок 4, 10 і 11 років. Родина стоїть на обліку в соціальній службі і давно відома правоохоронцям через антисоціальну поведінку матері і зловживання нею алкогольними напоями. Під час перевірки правоохоронці побачили несприятливі умови проживання дітей. В квартирі були відсутні  продукти харчування, скрізь брудно, навалений мотлох, розкидані речі. Аби врятувати сестер, їх влаштували до дитячої лікарня, а 39 –річній матері надали термін привести оселю до ладу та змінити свій  спосіб життя, аби її не позбавили батьківських прав.  

Інспектори ювенальної превенції Краматорського відділу поліції попереджають батьків, що за невиконання їх батьківських обов’язків їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Правоохоронці закликають місцевих мешканців: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків або не отримують належного догляду - не чекайте, поки станеться трагедія! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером "102".

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета