Василь Поштак поспілкувався с мешканцями селища Шабельківка

10.07.2019


Очільник поліції Краматорська проводячи виїзні прийоми дає змогу мешканцям населених пунктів особисто розповісти про свої проблеми чи негаразди.

Сьогодні начальник Краматорського відділу поліції Василь Поштак провів виїзний прийом громадян у селищі Шабельківка, а також звітував про роботу Краматорського відділу поліції за 6 місяців. Місцеві жителі охоче поспілкувались з головним поліцейським.

На прийомі до Василя Поштака громадяни звертались з метою отримання правової консультації, поскаржитися на сусідів, які порушують громадський порядок. Також місцеві мешканці поцікавились у очільника поліції як своїми силами можливо захистити свої будинки від крадіжок.

Василь Поштак розповів мешканцям селища про проект «Безпечний будинок». Поліцейський пояснив, що чим більше буде створено «безпечних будинків» (шляхом встановлення камер відеоспостереження, парканів, решіток на вікна) безпечними стануть і двір, і вулиця, і місто.

Загалом полковник поліції уважно вислухав всіх, хто прийшов на прийом громадян та зауважив, що проблемні питання будуть вирішені в межах компетенції поліції.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета